Welcome! Log in Sign Up
Главная страница | Help
Главная страница Профиль Компании Дилеры новости галерея свяжитесь с нами
TR EN RU
Products
КРАНЫ
РЕМКОМПЛЕКТЫ
ПНЕВМО-ГИДРАВЛИЧЕСКИЙ УСИЛИТЕЛЬ
РЕМКОМПЛЕКТЫ СУППОРТОВ
КОЛОДКИ
ПНЕВМОБАЛЛОНЫ
ОБОРУДОВАНИЕ
ДРУГИЕ ТОВАРЫ
Customer Service
ЗАЛОГИНИТЬСЯ
ПОСТАВЩИК ЗАЯВКА
ПОМОГИТЕ
СВЯЖИТЕСЬ С НАМИ
Зарегистрируйтесь на нашем сайте
Имя и фамилия
E-mail
 
Поиск продукта
  5м код - Реферанс код - Наименование - Автомобиль Марка  
5mautomotive Otomotiv, 2002 yılında faaliyete başlayan 5M Otomotiv Sanayi, ağır ticari araçlar için havalı fren, süspansiyon, debriyaj sistemi parçaları ve kaliper tamir takımları üretimi yapmaktadır.

Konusunda deneyimli personel ve yan sanayileri bulunduran firmamız, müşteri odaklı çalışmayı benimseyen, teknolojiyi takip eden, siz değerli müşterilerinden aldığı destekle üretiminin %85’ ini dünyanın 46 ülkesine ihraç etmektedir. Kaliteli ve bilinçli ürün üreten firmamız, ürün yelpazesini her geçen gün arttırmaktadır ve verdiğiniz desteklerle, her zaman yanınızda olmaya devam edecektir. Önemli olan bir ürün üretebilmek değil, ürettiğiniz ürünün arkasında gururla durabilmektir. 5M Otomotiv Sanayi olarak biz bu gururu fazlasıyla yaşamaktayız.

Satış sonrası hizmetleri ile de bu performansını destekleyen 5mautomotive Otomotiv, mevcut teknolojinin bütün imkanlarını kullanarak müşteri ile sürekli iletişim halindedir. Kuruluşundan itibaren geçen süreç içerisinde firmamıza ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
5MAUTOMOTIVE СОЦИАЛЬНЫЕ МЕДИА
 
Главная страница  |   О Нас  |   Дилеры  |   новости  |   Человеческие Ресурсы  |   свяжитесь с нами   
Copyright © 2017 5mautomotive.com.tr
All Rights Reserved.
Powered by Linesis