Welcome! Log in Sign Up
Home Page | Help
Home Page Company Profile Domestic Dealers News Gallery Contact Us
TR EN RU
Products
VALVES
REPAIR KITS
CLUTCH SERVO
CALIPER REPAIR KITS
BRAKE PADS
AIR SPRINGS
EQUIPMANTS
OTHER PRODUCTS
Customer Service
Order Tracking
Return Statement
Bank Accounts
Contact Us
Register on our site
First Name Last Name
E-mail
 
Product Search
  5m Code - Ref. Code - Product Name - Vehicle Brand.  
5mautomotive Otomotiv, 2002 yılında faaliyete başlayan 5M Otomotiv Sanayi, ağır ticari araçlar için havalı fren, süspansiyon, debriyaj sistemi parçaları ve kaliper tamir takımları üretimi yapmaktadır.

Konusunda deneyimli personel ve yan sanayileri bulunduran firmamız, müşteri odaklı çalışmayı benimseyen, teknolojiyi takip eden, siz değerli müşterilerinden aldığı destekle üretiminin %85’ ini dünyanın 46 ülkesine ihraç etmektedir. Kaliteli ve bilinçli ürün üreten firmamız, ürün yelpazesini her geçen gün arttırmaktadır ve verdiğiniz desteklerle, her zaman yanınızda olmaya devam edecektir. Önemli olan bir ürün üretebilmek değil, ürettiğiniz ürünün arkasında gururla durabilmektir. 5M Otomotiv Sanayi olarak biz bu gururu fazlasıyla yaşamaktayız.

Satış sonrası hizmetleri ile de bu performansını destekleyen 5mautomotive Otomotiv, mevcut teknolojinin bütün imkanlarını kullanarak müşteri ile sürekli iletişim halindedir. Kuruluşundan itibaren geçen süreç içerisinde firmamıza ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
5MAUTOMOTIVE SOCIAL MEDIA
 
Home Page  |   About Us  |   Domestic Dealers  |   News  |   Human Resources  |   Contact Us   
Address : Barakfakih Org. San. Bölg. Ankara Cd. No:30 Kestel / BURSA / TÜRKİYE Telefon : +90 (224) 411 0680 Faks : +90 (224) 411 0684
Copyright © 2017 5mautomotive.com.tr
All Rights Reserved.
Powered by Linesis