Hoş Geldiniz ! Bayi Girişi Bayi Başvurusu
Ana sayfa | Yardım
Ana sayfa Firma Profili Bayiler Haberler Galeri Bize Ulaşın
TR EN RU
Ürünler
VENTİLLER
TAMİR TAKIMLARI
DEBRİYAJ MERKEZİ
KALİPER TAMİR TAKIMLARI
BALATALAR
SÜSPANSİYON KÖRÜKLERİ
EKİPMANLAR
DİĞER ÜRÜNLER
Müşteri hizmetleri
Bayi Girişi
Bayi Başvurusu
Yardım
Bize Ulaşın
Sitemize Üye Olun
Ad Soyad
E Posta
 
ÜRÜN ARAMA
  5m Kodu -Ref. Kodu -Ürün Adı -Araç Markası.  
5mautomotive Otomotiv, 2002 yılında faaliyete başlayan 5M Otomotiv Sanayi, ağır ticari araçlar için havalı fren, süspansiyon, debriyaj sistemi parçaları ve kaliper tamir takımları üretimi yapmaktadır.

Konusunda deneyimli personel ve yan sanayileri bulunduran firmamız, müşteri odaklı çalışmayı benimseyen, teknolojiyi takip eden, siz değerli müşterilerinden aldığı destekle üretiminin %85’ ini dünyanın 46 ülkesine ihraç etmektedir. Kaliteli ve bilinçli ürün üreten firmamız, ürün yelpazesini her geçen gün arttırmaktadır ve verdiğiniz desteklerle, her zaman yanınızda olmaya devam edecektir. Önemli olan bir ürün üretebilmek değil, ürettiğiniz ürünün arkasında gururla durabilmektir. 5M Otomotiv Sanayi olarak biz bu gururu fazlasıyla yaşamaktayız.

Satış sonrası hizmetleri ile de bu performansını destekleyen 5mautomotive Otomotiv, mevcut teknolojinin bütün imkanlarını kullanarak müşteri ile sürekli iletişim halindedir. Kuruluşundan itibaren geçen süreç içerisinde firmamıza ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
5MAUTOMOTIVE SOSYAL MEDYA
 
Ana sayfa  |   Hakkımızda  |   Bayiler  |   Haberler  |   İnsan Kaynakları  |   Bize Ulaşın   
Adres : Barakfakih Org. San. Bölg. Ankara Cd. No:30 Kestel / BURSA / TÜRKİYE Telefon : +90 (224) 411 0680 Faks : +90 (224) 411 0684
Copyright © 2017 5mautomotive.com.tr
Tüm Hakları Saklıdır.
Powered by Linesis